Районна газета

Взаємодія з правоохоронними органами

 Інформація оновлена 28.10.2020

Путивльське відділення поліції (м.Путивль) Глухівського відділу поліції (м.Глухів), підпорядковане Головному управлінню Національної поліції в Сумській області

41500, Сумська область, м.Путивль, пр-т Іоанна Путивльського,42

тел. (05442) 5-46-61 (чергова частина, цілодобово)

Начальник: Торчицький Олександр Миколайович

 

Путивльський відділ Конотопської місцевої прокуратури

41500, Сумська область, м.Путивль, вул.Князя Володимира, 48

тел.: (05442) 5-43-68

Начальник Путивльського відділу Конотопської місцевої прокуратури юрист 1 класу -
Погосян Павлуш Апетович

  

 Путивльський районний суд

41500, Сумська область, м.Путивль, пр-т Іоанна Путивльського, 54
тел. (05442) 5-27-89

В.о. голови Путивльського районного суду: Данік Яна Іванівна

 

Путивльський районний сектор

філії Державної установи «Центр пробації» в Сумській  області

41500, Сумська область, м.Путивль, вул. Першотравнева, 86
тел. 050-083-93-64

Начальник сектору: Різник Олександр  Вікторович

 

НОРМИ ЗАКОНОДАВСТВА ПРО ВІЙСЬКОВИЙ ОБОВ’ЯЗОК ТА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ

ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ЦЕНТР ПРОБАЦІЇ"

 

СБУ ВИКРИЛА КЕРІВНИКІВ ПІДРОЗДІЛУ ПОЛІЦІЇ СУМЩИНИ НА ХАБАРАХ З КОМЕРСАНТІВ ЗА ВЕДЕННЯ ЛЕГАЛЬНОГО БІЗНЕСУ

Служба безпеки України задокументувала одержання систематичних хабарів заступником начальника та начальником сектору кримінальної поліції одного з райвідділів Головного управління Національної поліції у Сумській області

За попередніми даними досудового слідства, посадовці вимагали гроші з представників місцевих комерційних структур. За різні суми неправомірної вигоди вони «гарантували» підприємцям не створювати штучних перешкод у веденні легального бізнесу, у тому числі законному перевезенні деревини.

ЗА ДВА МІСЯЦІ СБУ ВИКРИЛА 3 ОРГАНІЗОВАНІ ЗЛОЧИННІ ГРУПИ, ЯКІ ДІЯЛИ НА СУМЩИНІ

Протягом серпня-вересня 2020 року Служба безпеки України блокувала діяльність трьох злочинних угруповань, які діяли на території Сумської області. Учасникам груп інкримінують контрабанду і збут наркотиків, незаконне переправлення нелегалів, виробництво та постачання до лікарень контрафактних антисептиків

Так, днями слідчі органів безпеки повідомили про підозру в організації нарколабораторії та замаху на контрабанду психотропів мешканцю столиці. Киянин очолив злочинну групу та в серпні намагався через Сумщину незаконно переправити до Росії 10 кілограмів «синтетики» власного виробництва.

ФУТБОЛУ НЕ БУДЕ…

Путивльським відділом Конотопської місцевої прокуратури повідомлено про підозру за фактом кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 191 КК України та ч. 1 ст. 366 КК України (привласнення чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем та підроблення офіційних документів)

Так, мешканець Путивльського району під час виконання робіт з будівництва спортмайданчику привласнив грошові кошти, а в подальшому вніс свідомо неправдиві відомості до актів виконаних робіт. Внаслідок таких дій правопорушника спричинено матеріальний збиток бюджету на суму понад 140 тис. грн.

ПРИЙШОВ У ГОСТІ, А В РЕЗУЛЬТАТІ ОДНОМУ ЗЛАМАВ РЕБРА, А ІНШОМУ РУКУ

Путивльським відділом Конотопської місцевої прокуратури спрямовано до суду обвинувальний акт відносно мешканця Путивльського району за обвинуваченням у вчиненні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 122 КК України (спричинення тілесних ушкодження середньої тяжкості)

Так, мешканець Путивльського району прийшов в гості до колишньої співмешканки, коли та перебувала з новим знайомим. На ґрунті особистих неприязних відносин, приревнував колишню співмешканку, внаслідок чого останній спричинив тілесні ушкодження у вигляді перелому кількох ребер, а її знайомому – осколковий перелом п’ясткової кістки правої руки.