Районна газета

НА РАДІСТЬ РОДИНІ І УКРАЇНІ! СВІДОЦТВА ПРО НАРОДЖЕННЯ ДО ДНЯ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

Урочисто, з виконанням Гімну України, квітами та подарунками в Сумському міському клінічному пологовому будинку Пресвятої Діви Марії вручено свідоцтва про народження дітей

Богдан, Єгор, Андрій, Софійка та Марія – такими іменами нарекли батьки своїх новонароджених травневих дітей. І ось вони отримують з рук очільника області Миколи Клочка перший документ – Свідоцтво про народження.

«Сьогодні, у День захисту дітей, ми реалізували права маленьких українців – на ім’я та на перший документ, – сказала Наталя ДУДНІКОВА, заступник начальника з питань реєстрації юстиції Сумщини. – Хай виростають щасливими малюки під чистим мирним небом у любові батьків, у благополуччі».

Свідоцтва про народження напередодні Міжнародного дня захисту дітей та саме цього дня вручалися в обласному перинатальному центрі, у містах Путивль, Глухів, Тростянець, Охтирка , Шостка – 19 радісних нагод  для свята.

Приємно, що сервіс по видачі свідоцтв про народження у пологових будинках користується попитом серед батьків.  Якщо по Україні кожне четверте свідоцтво видається у пологовому будинку, то на Сумщині цей показник набагато вищий.

У минулому, 2017 році, на Сумщині зареєстровано 6504 народжень, і  61 відсоток свідоцтв про народження видано безпосередньо у пологових будинках. А вже в 2018 році ця цифра складає 77 відсотків.

#МінЮст #MinJust4U